Rezultate Cupa Hobbydance – 11-13 noiembrie 2011

Distribuie
Stan Antonio - Savu Arina
Stan Antonio – Savu Arina

Cursuri de dans sportiv: vals lent, tango, vals vienez, slow fox, quick step, samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive, salsa, aerobic

Cel mai bun club de dans – scoala de dans din Bucuresti – sector 4 – Popesti-Leordeni – IMGB. Cei mai buni profesori de dans – valsul mirilor

Gelepu Cristian – Vîlsan Loredana Loc 1 Open 19-35 ST
Răuță Marcel – Burcă Andra Loc 2 Open 19-35 ST
Stan Antonio – Savu Arina Loc 3 Open 19-35 ST
Imbuzan Liviu – Calomfirescu Timeea Loc 5 Open 19-35 ST
Dinu George – Petre Elena Loc 7 Open 19-35 LA
Bratu Florin – Goranova Ralitsa Loc 1 Open Seniori ST
Katayama Yoshihiro – Măruţă Elena Loc 2
Loc 2
Open Seniori ST
Open Seniori LA
Bratu Florin - Goranova Ralitsa
Bratu Florin – Goranova Ralitsa
Ciubotariu Ionuţ – Boroş Alina Loc 1
Loc 2
Open 14-15 ST
Open 14-15 LA
Pintea Gabriel – Isaincu Anelise Loc 3
Loc 5
Open 14-15 ST
Open 14-15 LA
Gheorghe Cătălin – Dragomir Florentina Loc 6 Open 14-15 LA
Brezeanu Adrian – Cănescu Elena Loc 4
Loc 5
Open 6-11 LA
Open 6-11 ST
Ciubotariu Ionuț - Boroș Alina
Ciubotariu Ionuț – Boroș Alina
Grigorescu Cristian – Chelaru Julia Loc 1
Loc 3
Basic 16-35 ST
Basic 16-35 LA
Sandu Viorel – Crișan Ana-Maria Loc 1 Basic 16-35 LA
Tănăsoiu Alexandru – Covrig Nicoleta Loc 3 Basic 16-35 ST
Băicoianu Răzvan – Nistor Anca Loc 5 Basic 16-35 LA
Aunianu Matei – Roșca Theodora Loc 1
Loc 2
Basic 12-15 LA
Basic 12-15 ST
Grigorescu Cristian - Chelaru Julia
Grigorescu Cristian – Chelaru Julia
Cotorogea Cătălin – Pop Clara Loc 1
Loc 1
Loc 4
D 16-35 ST
D 16-35 LA
Basic 16-35 ST
Gheorghe Mihai – Marinescu Felicia Loc 3 D 16-35 LA
Stănică Mihai – Petre Andreea Loc 5 D 16-35 ST
Constantinescu Corvin – Popescu Diana Loc 6 D 16-35 ST
Dinu Răzvan – Negru Corina Loc 6 D 16-35 LA
Gheorghe Viorel – Baicea Irina Loc 4 D 12-15
Torkashvan Ervin – Cristea Daniela Loc 1
Loc 5
E 16-35 ST
D 16-35 LA
Oprișan Andrei – Rădiță Mihaela Loc 2 E 16-35 ST
Haidău Marian – Tănasă Ionela Loc 3
Loc 4
E 16-35 ST
E 16-35 LA
Ilinca Florin – Raicu Alexandra Loc 3 E 10-11
Bunea Dan – Zamfir Oana Loc 3 H 16-35
Balmuș Gabriel – Krizboi Dana Loc 5 H 16-35
Boroș Virgil - Gheorghiev Ioana
Boroș Virgil – Gheorghiev Ioana
Boroș Virgil – Gheorghiev Ioana
Boroș Virgil – Garofil Cătălina
Loc 1
Loc 1
Pro-Am B ST
Pro-Am B LA
Sandu Viorel – Motoc Ana Loc 2
Loc 2
Pro-Am B ST
Pro-Am B LA
Stan Antonio – Buscoveanu Ramona Loc 3 Pro-Am B ST
Imbuzan Liviu – Turbatu Nicoleta Loc 3 Pro-Am B LA
Turcu Octavian – Drăgan Romina Loc 4 Pro-Am B ST
Băicoianu Răzvan – Jinga Simona Loc 4 Pro-Am B LA
Bratu Florin – Carp Florina Loc 5 Pro-Am B LA
Constantinescu Corvin – Son Corina Loc 5
Loc 6
Pro-Am B ST
Pro-Am B LA
Goranova Ralitsa – Frigură Alin Loc 1
Loc 1
Pro-Am F ST
Pro-Am F LA
Popescu Diana – Bolanu Adrian Loc 2 Pro-Am F ST
Calomfirescu Timeea – Roșu Alexandru Loc 2 Pro-Am F LA
Crișan Ana – Mitrache Adrian Loc 3
Loc 3
Pro-Am F ST
Pro-Am F LA

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.