fbpx
Rezultate Cupa Pygmalion – București, 13-14 aprilie 2013

Rezultate Cupa Pygmalion – București, 13-14 aprilie 2013

Cotorogea Cătălin – Voinea Ștefania Loc 1 Basic 16-35 ST Corcheș Teodor – Mincu Flavia Loc 3 Basic 16-35 ST Dinu Răzvan – Negru Corina Loc 3 Basic 16-35 LA Garbur Mihai – Baicea Irina Loc 4 Basic 16-35 ST Stănică Eduard – Iuga Elisabeta Loc 5 Basic 16-35 ST Ștefan Costin – Folea Andreea […]

Rezultate Transylvanian Grand Prix 2011

Rezultate Transylvanian Grand Prix 2011

Turcu Victor – Niculiță Uliana Loc 2 Loc 3 Loc 39 Loc 46 BASIC 16-35 LA BASIC 16-35 ST IDSF LA IDSF ST Katayama Yoshihiro – Măruță Elena Loc 1 Loc 2 Loc 51 OPEN Seniori LA OPEN Seniori ST IDSF ST Ion Alexandru – Dinu Nedelea Ana Maria Loc 13 IDSF LA Răuță Dragoș […]

Rezultate Cupa Style Dance 2011

Rezultate Cupa Style Dance 2011

Băicoianu Răzvan – Nistor Anca Loc 1 Loc 2 D 16-35 LA D 16-35 ST Brezeanu Adrian – Cănescu Elena Loc 2 BASIC 6-11 8 D Tănasă Romeo – Ciocan Camelia Loc 2 Loc 3 BASIC 16-35 LA BASIC 16-35 ST Stănică Mihai – Petre Andreea Loc 4 Loc 4 BASIC 16-35 LA BASIC 16-35 […]

Rezultate Cupa Happy Dance 2011

Rezultate Cupa Happy Dance 2011

Răuță Dragoș – Răuță Alexandra Brezeanu Adrian – Cănescu Elena Loc 5 BASIC 6-11 8 D Micu Alexandru – Olariu Maria Loc 5 Loc 1 BASIC 16-35 LA BASIC 16-35 ST Tănăsoiu Alexandru – Covrig Nicoleta Loc 4 BASIC 16-35 ST Nistor Andrei – Stoica Sabina Loc 2 D 14-15 Popovici Vlad – Dragomir Monica […]

Rezultate Cupa Happy Dance 2011

Rezultate Cupa Happy Dance 2011

Răuță Dragoș – Răuță Alexandra Brezeanu Adrian – Cănescu Elena Loc 5 BASIC 6-11 8 D Micu Alexandru – Olariu Maria Loc 5 Loc 1 BASIC 16-35 LA BASIC 16-35 ST Tănăsoiu Alexandru – Covrig Nicoleta Loc 4 BASIC 16-35 ST Nistor Andrei – Stoica Sabina Loc 2 D 14-15 Popovici Vlad – Dragomir Monica […]

Rezultate Cupa Dansul Florilor 2011

Rezultate Cupa Dansul Florilor 2011

Stan Antonio – Savu Arina Aunianu Matei – Roșca Teodora Loc 2 Loc 6 BASIC 12-15 LA BASIC 12-15 ST Ciouca Tiberiu – Guță Antonia Loc 3 Loc 2 BASIC 12-15 LA BASIC 12-15 ST Sandu Viorel – Crișan Ana-Maria Loc 1 BASIC 16-35 LA Drăgulescu Deniz – Popa Raluca Loc 5 BASIC 19-35 LA […]

Rezultate Cupa Authentic + IDSF 2011

Rezultate Cupa Authentic + IDSF 2011

Apostolescu Sebastian – Goslan Maria Răuță Dragoș – Răuță Alexandra Loc 10 IDSF LA Apostolescu Sebastian – Goslan Maria Loc 7 IDSF ST Katayama Yoshihiro – Măruță Elena Loc 3 Loc 24 OPEN Seniori ST IDSF ST Al-Zubi Jad – Tătărău Corina Loc 6 Open 14-15 ST Haidău Marian – Tănasă Ionela Loc 6 E […]

Rezultate Cupa Authentic + IDSF 2011

Rezultate Cupa Authentic + IDSF 2011

Apostolescu Sebastian – Goslan Maria Răuță Dragoș – Răuță Alexandra Loc 10 IDSF LA Apostolescu Sebastian – Goslan Maria Loc 7 IDSF ST Katayama Yoshihiro – Măruță Elena Loc 3 Loc 24 OPEN Seniori ST IDSF ST Al-Zubi Jad – Tătărău Corina Loc 6 Open 14-15 ST Haidău Marian – Tănasă Ionela Loc 6 E […]

Rezultate CN Clase E, D și Cupa Dansul Valurilor 2011

Rezultate CN Clase E, D și Cupa Dansul Valurilor 2011

Micu Alexandru – Olariu Maria Loc 4 Loc 4 BASIC 16-35 LA BASIC 16-35 ST Torkashvan Ervin – Olteanu Diana Loc 6 E 16-18 LA Popa Constantin – Enăceanu Ruxandra Loc 7 E 19-35 LA Oprișan Andrei – Rădiță Mihaela Loc 8 E 19-35 LA Ilinca Florin – Raicu Alexandra Loc 6 H 10-11 Va […]

Scroll Up