Rezultate Cupa Dansul Florilor 2011

Distribuie
Stan Antonio - Savu Arina scoli de dans,curs de dans,dansuri sportive,cursuri de dans pentru copii,scoala dans,curs dans,dans sportiv copii,cursuri dans copii bucuresti,dans sportiv bucuresti,lecti de dans,lectii dans,scoala dans bucuresti,cursuri dans sportiv bucuresti,cursuri de dans sportiv bucuresti,cursuri de dans in bucuresti,cursuri de dans copii bucuresti,cursuri de dans sector 3,curs dans bucuresti,curs de dans bucuresti,curs dans copii,scoala de dans copii,cursuri de dans pentru copii sector 3,scoli dans bucuresti,cursuri dans sportiv,cursuri de dans sportiv,cursuri de dans pt copii,scoala de dans sportiv,cursuri dans pentru copii,lectii de dans sportiv,cursuri de dans pt copii bucuresti,dans sportiv pentru copii,lectii de dans bucuresti,cursuri de dans sector 4,cursuri de dans pentru copii sector 3
Stan Antonio – Savu Arina
Aunianu Matei – Roșca Teodora Loc 2
Loc 6
BASIC 12-15 LA
BASIC 12-15 ST
Ciouca Tiberiu – Guță Antonia Loc 3
Loc 2
BASIC 12-15 LA
BASIC 12-15 ST
Sandu Viorel – Crișan Ana-Maria Loc 1 BASIC 16-35 LA
Drăgulescu Deniz – Popa Raluca Loc 5 BASIC 19-35 LA
Joiță Florin – Al Khatib Maya Loc 1 BASIC 16-18 ST
Tănăsoiu Alexandru – Covrig Nicoleta Loc 3 BASIC 19-35 ST
Stănică Mihai – Petre Andreea Loc 4 BASIC 19-35 ST
Nistor Andrei – Stoica Sabina Loc 3 D 14-15
Marcovschi Octavian – Zaharia Odette Loc 4 D 14-15
Grigorescu Cristian – Chelaru Julia Loc 1
Loc 2
D 19-35 LA
D 19-35 ST
Băicoianu Răzvan – Nistor Anca Loc 5 D 19-35 LA
Romeo Tanasa – Camelia Ciocan Loc 76 IDSF LA
Cotorogea Cătălin – Pop Clara Loc 1 D 19-35 ST
Paraschiv Cosmin – Beltig Alina Loc 5 D 6-11
Lascăr Cristian – Irimia Andreea Loc 5 E 12-13
Torkashvan Ervin – Olteanu Diana Loc 3
Loc 5
E 16-35 LA
E 16-35 ST
Vîlceanu Iulian – Nica Teodora Loc 5 H 10-11
Tabarcă Silviu – Tudorache Irina Loc 1
Loc 4
OPEN 12-13 LA
OPEN 12-13 ST
Ciubotariu Ionuț – Boroș Alina Loc 3
Loc 4
OPEN 14-15 LA
OPEN 14-15 ST
Al Zubi Jad – Tătărău Corina Loc 5 OPEN 14-15 ST
Voicu Bogdan – Dima Ana Maria Loc 3 OPEN 19-35 LA
Dedu Norel – Băjinaru Cristina Loc 5
Loc 5
OPEN 16-18 LA
OPEN 16-18 ST
Matei Vlad – Onea Florina Loc 6 OPEN 16-18 ST
Stan Antonio – Savu Arina Loc 2 OPEN 19-35 ST
Imbuzan Liviu – Calomfirescu Timeea Loc 3 OPEN 19-35 ST
Katayama Yoshihiro – Măruță Elena Loc 1
Loc 2
OPEN Seniori LA
OPEN Seniori ST
Bratu Florian – Goranova Ralitsa Loc 1 OPEN Seniori ST

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.