Rezultate DanceMasters 2011

Distribuie
Safta Catalin - Cioaca Rodica scoli de dans,curs de dans,dansuri sportive,cursuri de dans pentru copii,scoala dans,curs dans,dans sportiv copii,cursuri dans copii bucuresti,dans sportiv bucuresti,lecti de dans,lectii dans,scoala dans bucuresti,cursuri dans sportiv bucuresti,cursuri de dans sportiv bucuresti,cursuri de dans in bucuresti,cursuri de dans copii bucuresti,cursuri de dans sector 3,curs dans bucuresti,curs de dans bucuresti,curs dans copii,scoala de dans copii,cursuri de dans pentru copii sector 3,scoli dans bucuresti,cursuri dans sportiv,cursuri de dans sportiv,cursuri de dans pt copii,scoala de dans sportiv,cursuri dans pentru copii,lectii de dans sportiv,cursuri de dans pt copii bucuresti,dans sportiv pentru copii,lectii de dans bucuresti,cursuri de dans sector 4,cursuri de dans pentru copii sector 3
Safta Catalin – Cioaca Rodica
Alexandru Ion – Ana Maria Dinu Nedelea Loc 22 IDSF LA
Andrei Leonte – Catalina Constantinescu Loc 30 IDSF ST
Sebastian Apostolescu – Maria Goslan Loc 31 IDSF ST
Antonio Stan – Arina Savu Loc 32 IDSF ST
Liviu Imbuzan – Timeea Calomfirescu Loc 33
Loc 73
IDSF ST
IDSF LA
Vlad Matei – Florina Onea Loc 46
Loc 64
Loc 22
Loc 35
IDSF ST
IDSF LA
IDSF Youth ST
IDSF Youth LA
Octavian Georgescu – Diana Iordan Loc 47
Loc 64
IDSF ST
IDSF LA
Victor Turcu – Uliana Niculita Loc 53
Loc 82
IDSF ST
IDSF LA
Dragos Rauta – Alexandra Rauta Loc 53 IDSF LA
Bogdan Voicu – Ana Maria Dima Loc 55 IDSF LA
Catalin Safta – Rodica Cioaca Loc 69 IDSF LA
Romeo Tanasa – Camelia Ciocan Loc 76 IDSF LA
Yoshihiro Katayama – Elena Maruta Loc 4
Loc 4
Loc 55
IDSF Sen ST
IDSF Sen LA
IDSF ST
Norel Dedu – Cristina Bajinaru Loc 21
Loc 24
IDSF Youth LA
IDSF Youth ST
Ionut Ciubotariu – Alina Boros Loc 24 IDSF Youth LA
Andrei Dobrescu – Madalina Mihai Loc 28
Loc 45
IDSF Youth ST
IDSF Youth LA
Sandu Viorel – Crisan Ana-Maria Loc 1
Loc 4
Cls.D LA 16-35
Cls.D ST 16-35
Tanasoiu Alexandru – Covrig Nicoleta Loc 1 Cls.D ST 16-35
Grigorescu Cristi – Chelaru Georgiana-Julia Loc 2
Loc 4
Cls.D ST 16-35
Cls.D LA 16-35
Roza Dante – Roza Eugenia Loc 3 Cls.D LA 16-35
Baicoianu Razvan – Nistor Anca Loc 5 Cls.D ST 16-35
Stanica Mihai – Petre Andreea Loc 6 Cls.D ST 16-35
Torkashvan Ervin – Olteanu Diana Loc 3
Loc 4
Cls.E LA 16-35
Cls.E ST 16-35
Cristea Dan – Garofil Daniela Loc 5
Loc 6
Cls.E ST 16-35
Cls.E LA 16-35
Popa Constantin – Enaceanu Ruxandra Loc 5 Cls.E ST 16-35
Matei Vlad - Onea Florina
Matei Vlad – Onea Florina

0 thoughts on “Rezultate DanceMasters 2011”

  1. @ elena: s-a rezolvat
    @ violeta: Pe site-ul hobbydance.ro sunt afisati dintotdeauna finalistii competitiilor normale si toti participantii competitiilor IDSF. Nu am uitat de Catalin si Florentina, nici de Gabriel, Antonia sau altii.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.