fbpx
CN 10 Dansuri și cupa HappyDance – Buzău, 7-8 mai 2014 – Cursuri dans sportiv de performanta

CN 10 Dansuri și cupa HappyDance – Buzău, 7-8 mai 2014 – Cursuri dans sportiv de performanta

Distribuie

Cursuri dans sportiv de performanta

Cursuri dans sportiv de performanta, campionatul national de 10 dansuri, cursuri dans, cursuri de dans, cursuri dans bucuresti, cursuri de dans popesti-leordeni, lectii dans, lectii de dans, lectii dans bucuresti, lectii de dans bucuresti, dans nunta, dans pentru nunta, dans nunta bucuresti, dans pentru nunta bucuresti, vals, Cursuri de dans in Bucuresti pentru copii,dans pentru adulti, Cursuri dans sala, dans Berceni, dans incepatori si performanta, Dansatori profesionisti evenimente, Club afiliat la Federatia Romana de Dans Sportiv, instructori si antrenori profesionisti dans, Performanta si educatie prin dans, Cursuri de dans in Bucuresti pentru dansul mirilor, lectii individuale de dans cu profesori recunoscuti, Dansul pentru toti, Dansuri latino, dansuri clasice, samba, cha-cha, jive, paso, rumba, tango, vals vienez, slow fox, quick step, salsa, bachata, kizomba, lambada sala dans, salon dans, sala de inchiriat,dans sector 4, dans popesti leordeni, cursuri dans sportiv, cursuri dans popesti leordeni, cursuri dans sector 4, balet, dans modern, cursuri dans modern, cursuri balet, coregrafie nunta, sala petreceri, sala onomastica, sala majorat, salon, dansuri latino, petreceri berceni, party berceni, organizare evenimente, fitness, aerobic, zumba, serbari, sala serbari, cantonamente dans, tabere dans, majorat, scoala dans copii
Dragne Ionuț – Olteanu Camelia Vicecampioni juniori 1 – Cursuri dans sportiv de performanta

 

Pintea Gabriel – Dode Andrada Loc 9 CN 10D 16-35
Băicoianu Răzvan – Pană Antonia Loc 10 CN 10D 16-35
Paraschiv Cosmin – Poșircă Daria Loc 10 CN 10D 16-18
Creangă Radu – Bercuș Diana Loc 12 CN 10D 16-18
Dumitrescu Octavian – Moloiu Geanina Loc 21 CN 10D 16-18
Dragne Bogdan – Ștefănescu Miruna Loc 23 CN 10D 16-18
Dumitrache Mihai – Petre Iulia Loc 7 CN 10D 14-15
Dragne Ionuț – Olteanu Camelia Loc 2 CN 10D 12-13
Moț Mihai – Petrache Ioana Loc 3 Basic 12-15 LA
Popa Silviu – Nica Theodora Loc 2
Loc 3
D 16-35 ST
D 16-35 LA
sala de dans, scoala dans copii, cursuri dans tineri si adulti, dans nunta, dansul mirilor, coregrafie nunta, organizare evenimente, aerobic, sali evenimente, Campionatul Național 10 Dansuri și cupa HappyDance

Read more about CN 10 Dansuri și cupa HappyDance – Buzău, 7-8 mai 2014 – Cursuri dans sportiv de performanta

Cupa Magic Dance – București, 23 aprilie 2016

Cupa Magic Dance – București, 23 aprilie 2016

Sala de dans Popesti-Leordeni – Berceni Varga Marian – Toma Diana Loc 1 Loc 3 Basic 16-35 ST Basic 16-35 LA Mănescu Stelian – Stan Gabriela Loc 2 Basic 16-35 LA Titianu Cezar – Petriu Daria Loc 2 Basic 6-11 8D Hoajă Florin – Pascu Daniela Loc 1 H 16-35 sala de dans, scoala dans […]

Cupa Pygmalion – București, 9 aprilie 2016

Cupa Pygmalion – București, 9 aprilie 2016

Scoala dans copii – Cursuri de dans pentru copii de toate varstele Dragne Ionuț – Olteanu Camelia Loc 1 Loc 1 Loc 3 Open 12-13 LA Open 12-13 ST Cupa TAFT vals vienez Varga Marian – Toma Diana Loc 1 Loc 5 Loc 2 Basic 16-35 ST Basic 16-35 LA Cupa TAFT vals vienez Stănescu […]

Cupa La Passion – Brașov, 9-10 aprilie 2016

Cupa La Passion – Brașov, 9-10 aprilie 2016

sala evenimente popesti leordeni bucuresti Paraschiv Cosmin – Poșircă Daria Loc 2 Loc 5 Open 16-35 ST Open 16-35 LA Dumitrescu Octavian – Moloiu Geanina Loc 5 Loc 6 Open 16-35 ST Open 16-35 LA Ceaunaș Andrei – Renchez Maria Loc 1 Loc 4 E 16-35 ST E 16-35 LA Radu Ștefan – Pruteanu Ana-Maria Loc […]

Cupa Sibba – Alexandria, 9 aprilie 2016

Cupa Sibba – Alexandria, 9 aprilie 2016

dans de societate, dans sportiv, salsa, aerobic in Berceni, Popesti-Leordeni Varga Marian – Toma Diana Loc 1 Loc 4 Basic 16-35 ST Basic 16-35 LA Popa Silviu – Nica Theodora Loc 2 D 16-35 LA Dumitrache Ionuț – Vasile Alexandra Loc 1 E 12-15 Buceloiu Virgil – Hiru Andra Loc 2 Loc 5 Precomp.2D 12-15 […]

Dance Masters – București, 1-3 aprilie 2016

Dance Masters – București, 1-3 aprilie 2016

Scoala de dans HobbyDance – cursuri dans de societate Bica Radu – Goslan Maria Loc 13 Loc 51 Rising Star ST WDSF Adult ST Ciurea Alex – Niculiță Uliana Loc 18 Loc 54 Rising Star LA WDSF Adult LA Creangă Radu – Bercuș Diana Loc 19 Loc 25 Loc 37 Loc 63 Loc 66 Rising Star […]

Cupa Bonito – București, 26 martie 2016

Cupa Bonito – București, 26 martie 2016

sala de dans popesti leordeni bucuresti Dumitrescu Octavian – Moloiu Geanina Loc 3 Open 16-35 ST Corcheș Vivian – Mincu Flavia Loc 4 Open 16-35 ST Creangă Radu – Bercuș Diana Loc 4 Open 16-35 LA Băicoianu Răzvan – Pană Antonia Loc 6 Open 16-35 ST Dumitrache Mihai – Petre Iulia Loc 1 Open 12-15 […]

Excellence Dance Cup – București, 13 martie 2016

Excellence Dance Cup – București, 13 martie 2016

Scoala de dans HobbyDance – sali de dans evenimente Varga Marian – Toma Diana Loc 1 Basic 16-35 ST Stanescu Mihai – Olteanu Diana Loc 6 Basic 16-35 LA Smadu Robert – Crețu Carolina Loc 5 E 14-15 Radu Ștefan – Pruteanu Ana-Maria Loc 1 Loc 7 E 6-9 Basic 6-11 ST scoala dans copii, cursuri […]

Cupa Beija Flor – Galați, 12 martie 2016

Cupa Beija Flor – Galați, 12 martie 2016

Scoala de dans HobbyDance – cursuri dansuri de societate Bica Radu – Goslan Maria Loc 3 Open 16-35 ST Smadu Robert – Crețu Carolina Loc 3 E 14-15 scoala dans copii, cursuri dans tineri si adulti, dans nunta, dansul mirilor, coregrafie nunta, organizare evenimente, aerobic, sali evenimente, Beija Flor

Scroll Up