fbpx
Cupa Vâlcea – Râmnicu Vâlcea, 27 septembrie 2014

Cupa Vâlcea – Râmnicu Vâlcea, 27 septembrie 2014

  Manolescu Cosmin – Țiplic Raluca Loc 2 Basic 16-35 ST Zaharia Marius – Barbu Alexandra Loc 3 Loc 3 Basic 16-35 ST Basic 16-35 LA cursuri dans sportiv, cursuri dans bucuresti, cursuri dans popesti leordeni, cursuri dans sector 3, cursuri dans sector 4, dans nunta, Justin Istrate, dansul mirilor, coregrafie nunta, cupa valcea.

Cupa Brăila Dance – Brăila, 29 septembrie 2013

Cupa Brăila Dance – Brăila, 29 septembrie 2013

Popovici Vlad – Arseni Laura Loc 1 Loc 1 D 16-35 ST D 16-35 LA Florea Andrian – Geosanu Ioana Loc 1 D 14-15 Miron Ștefan – Ciuche Bianca Loc 5 D 14-15 Tudor-Popescu Andrei – Nica Theodora Loc 6 E 14-15 Ipate Mateo – Ciuche Mădălina Loc 3 E 10-11 by Justin Istrate cursuri […]

Cupa Vâlcea – Râmnicu Vâlcea, 28 septembrie 2013

Cupa Vâlcea – Râmnicu Vâlcea, 28 septembrie 2013

Manolescu Cosmin – Țiplic Raluca Loc 1 Basic 16-35 LA Staicu Victor – Constantin Izabela Loc 2 Basic 16-35 LA Dumitrescu Octavian – Dode Andrada Loc 1 Loc 1 Basic 14-15 ST Basic 14-15 LA Dumitrache Mihai – Petre Iulia Loc 6 Loc 6 Basic 12-13 ST Basic 12-13 LA Balmuș Gabriel – Măruță Elena […]

Cupa Contessina – București, 14-15 septembrie 2013

Cupa Contessina – București, 14-15 septembrie 2013

Stan Antonio – Goslan Maria Loc 4 Open 16-35 ST Grozea Florian – Bercuș Diana Loc 3 Loc 4 Open B 14-15 ST Open 14-15 ST Băicoianu Răzvan – Pană Antonia Loc 3 Βasic 16-35 ST Pintea Silviu – Ruse Geanina Loc 5 Basic 16-35 ST Marcovshi Octavian – Gita Bianca Loc 7 Basic 16-35 […]

Bucovina Open – Suceava, 7-8 septembrie 2013

Bucovina Open – Suceava, 7-8 septembrie 2013

Ipate Mario – Ursan Beatrice Loc 5 E 14-15 Ipate Mateo – Ciuche Mădălina Loc 7 E 6-11 Florea Tudor – Postulache Dana Loc 1 H 16-35 Ștefănescu Florin – Mitrea Adriana Loc 2 Loc 5 H 16-35 E 16-35 ST by Justin Istrate cursuri dans, cursuri dans bucuresti, curs dans, curs dans bucuresti, club […]

WDSF Bucharest Open – 14-16 iunie 2013

WDSF Bucharest Open – 14-16 iunie 2013

Sandu Viorel – Calomfirescu Timeea Loc 8 WDSF Open Adult LA Nedelcu Alexandru – Niculiță Uliana Loc 17 WDSF Open Adult LA Ciubotariu Ionuț – Boroș Alina Loc 1 Loc 5 Loc 11 Loc 11 WDSF Open Youth LA WDSF Open Adult LA WDSF Open Adult ST WDSF Open Youth ST Drog Eduard – Pop […]

Scroll Up