fbpx
Cupa Violet – București, 10-11 octombrie 2015

Cupa Violet – București, 10-11 octombrie 2015

Dragne Bogdan – Bud Andreea Loc 4 Open B 16-35 LA Zaharia Marius – Barbu Alexandra Loc 5 Open B 16-35 LA Creangă Radu – Bercuș Diana Loc 6 Open B 16-35 ST Dumitrache Mihai – Petre Iulia Loc 4 Open 14-15 ST Paraschiv Cosmin – Poșircă Daria Loc 7 Open 14-15 LA Dragne Ionuț […]

Cupa României – Iași, 3-4 octombrie 2015

Cupa României – Iași, 3-4 octombrie 2015

Pintea Gabriel – Dode Andrada Loc 11 CR 19-35 ST Bica Radu  – Goslan Maria Andreea Loc 11 CR 19-35 ST Boroș Virgil – Demșorean Ana Loc 2 CR Seniori ST Paraschiv Cosmin – Poșircă Daria Loc 17 CR 14-15 LA Dumitrache Mihai – Petre Iulia Loc 15 Loc 21 CR 14-15 ST CR 14-15 […]

Cupa Oltenia – Craiova, 4 octombrie 2015

Cupa Oltenia – Craiova, 4 octombrie 2015

Radu Ștefan – Pruteanu Ana-Maria Loc 3 H 6-9 ani Popescu Alexandru – Girtonea Ana-Maria Loc 6 H 12-13 cursuri dans sportiv, cursuri dans bucuresti, cursuri dans popesti leordeni, cursuri dans sector 4, dans nunta, Justin Istrate, dansul mirilor, coregrafie nunta, organizare evenimente, Cupa Oltenia

Cupa Oltenia – Craiova, 4 octombrie 2014

Cupa Oltenia – Craiova, 4 octombrie 2014

      Paraschiv Cosmin – Chioveanu Andreea Loc 1 Loc 1 Open 14-15 ST Open 14-15 LA cursuri dans sportiv, cursuri dans bucuresti, cursuri dans popesti leordeni, cursuri dans sector 3, cursuri dans sector 4, dans nunta, Justin Istrate, dansul mirilor, coregrafie nunta, cupa oltenia

Cupa Katamis – Craiova, 8 iunie 2013

Cupa Katamis – Craiova, 8 iunie 2013

Neagu Sorin – Isaincu Anelise Loc 1 Loc 1 Open 16-18 ST Open 16-18 LA Pintea Gabriel – Paraschiv Teodora Loc 2 Open 16-18 ST Gabor Victor – Guță Antonia Loc 2 Open 16-18 LA Dumitrescu Octavian – Purcaru Cătălina Loc 1 Loc 1 Basic 14-15 LA Basic 14-15 ST Dumitrache Mihai – Popa Alina […]

Rezultate Cupa Katamis – Craiova, 30 septembrie 2012

Rezultate Cupa Katamis – Craiova, 30 septembrie 2012

Băicoianu Răzvan – Pană Antonia Loc 1 Basic 16-35 LA Katayama Yoshihiro – Măruță Elena Loc 6 Basic 16-35 ST Corcheș Vivian – Mincu Flavia Loc 1 Basic 14-15 ST Creangă Radu – Moloiu Geanina Loc 4 Loc 5 Basic 14-15 LA Basic 14-15 ST Lorenț Andrei – Chioveanu Andreea Loc 1 Loc 3 Basic […]

Cupa Băniei – Craiova, 9 iunie 2012

Cupa Băniei – Craiova, 9 iunie 2012

Sima Mihai – Sima Claudia Loc 2 Open 19-35 ST Dedu Norel – Băjinaru Cristina Loc 2 Open 16-18 LA Ciurea Alex Nicholas – Crișan Ana-Maria Loc 2 Basic 16-35 ST Micu Alexandru – Olariu Maria Loc 3 Basic 16-35 ST Roza Dante – Roza Eugenia Loc 3 Basic 16-35 LA Stănică Eduard – Petre […]

Rezultate Cupa Băniei – 25 septembrie 2011

Rezultate Cupa Băniei – 25 septembrie 2011

Gheorghe Cătălin – Dragomir Florentina Loc 1 Loc 2 Open 14-15 LA Open 14-15 ST Pintea Gabriel – Isaincu Anelise Loc 1 Loc 4 Open 14-15 ST Open 14-15 LA Aunianu Matei Sirun – Roșca Theodora Loc 1 Basic 14-15 ani 10 dansuri Katayama Yoshihiro – Măruță Elena Loc 7 Basic 16-35 ST Balmuș Gabriel […]

Scroll Up